su-tesisat

Su Tesisatı

Evimizin en kritik tesisatlarından birisini oluşturan su tesisatı ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri ustalarımızı arayarak çözebilirsiniz.

Gider Tıkanıklıkları

Evlerimizde ve iş yerlerinde yaşanan büyük sorunlardan birisi gider tıkanıklıklarıdır. Zira çok kötü bir kokuya neden olan gider tıkanıklıkları sağlığı da tehdit etmektedir. Gider tıkanıklığı karşısında yaşanan en büyük sorunlarından birisi de ev usulü yöntemlerle gider tıkanıklığı açma çabalarıdır. Zira bu yöntemler geçici bir çözüm gibi görünse de arkasında büyük sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Örneğin pimaşlarda asit karşısında delinme görülebilmektedir. Bu da sorunu daha da çok derinleştirmektedir. Ayrıca pimaşlarda delinme yaşanmasa dahi tıkanıklık belirli bir süre sonra yeniden başlamaktadır. İşte bu sorunların üzerinden gelmek için firmamızı arayarak profesyonel olarak hizmet almanız sizler için daha doğru bir seçenek olacaktır.

Pimaş Açma Hizmetleri

Firmamız ile alabileceğiniz hizmetlerden birisi de pimaş açma hizmetidir. Deneyimli ustalarımızı aramanız durumunda en kısa süre içerisinde adresinize gelinecek ve pimaşlar açılacaktır. çok kısa süre içerisinde giderilecek olan sorunların yeniden tekrarlaması da söz konusu olmayacaktır. zira ustalarımız geçici değil kalıcı bir çözüm geliştireceklerdir.

Beyaz Eşya Hizmetleri

Evimizde kullandığımız beyaz eşyalar adeta elimiz kolumuz olmuş durumdadır. İşte bu beyaz eşyaların sağlıklı bir şekilde çalışması ve ömürlerinin daha uzun süreli olması için firmamız beyaz eşya servisi de sunuyor. Bu kapsamda beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı gibi konularda sizlere en iyi şekilde yardımcı olunmaktadır.

Çamaşır makinesi servisi kapsamında makinenizin tüm aksamları en iyi şekilde bakımdan geçirilmekte ve tam işler hale getirilmektedir. Kaliteli işçilik ve orijinal parçalar ile hizmet sunan firmamız sayesinde beyaz eşyalarınızdan daha yüksek verim elde edebileceksiniz. Tüm bunlar için sadece bir telefon açmanız yeterli olacaktır.