çekmeköy-pimaş-açma-6

Atık Su Tespiti Ve Görüntüleme

Tesisat firmamız atık su borusu görüntüleme ve kayıt işlemlerini en zorlu alanlarda bile başarılı bir şekilde yapabiliyor.

Boru içerisine gönderilen kameranın verdiği görüntüler sonucunda kaçak tespitleri kolayca anlaşılır. Böylece nokta su kaçağı tespiti uygulamasıyla alana doğru şekilde müdahale edilir. Kablolu sisteme bağlı bulunan kamera sayesinde pis su tesisatı üzerinde kendisini gösteren hasarları görüntülemek son derece kolay hale geliyor. Boru içerisinden sahip olduğu özellikleri sayesinde görüntü alan bu sistemler, bu alanda biriken atıkları ve zarar görmüş bölgeleri anında gösterir. Kaçak tespiti için bizlere güvenebilirsiniz. Kameralı kaçak bulma işleminden pek çok müşterimiz memnun bir şekilde ayrılmıştır. Devamlı olarak kaçaklar ile uğraşmak zorunda kalıyorsanız doğru adrestesiniz. Kaçak probleminin ortaya çıkması için boruların yıpranmasına gerek yoktur. Yeni tesisatlar üzerinde de bu sorun ortaya çıkabilir.

Kanal Açma Makinesi

Kanal açma makinelerinden destek alarak tıkanmaya yol açan atıkları yok edebiliyoruz. Pimaş tıkanıklığı için özel olarak tasarlanmış araçlarımız borunun yüzeyine ve iç kısmına zarar vermeden tıkanıklığı tamamen bitiriyor. Firmamız günün her saati sizlere destek verebiliyor. Eski zamanlarda kanal açma işlemleri kırarak gerçekleştiriliyordu. Bu da ciddi zararlara neden oluyordu. Sorunun giderilmesi sonrasında kaybettiğiniz zamanın yanında bir de masrafla uğraşırdınız. Günümüzde modern cihazlar sayesinde bütün bu işlemler yapılmadan kanal açılıyor. Noktasal tespit yaptıktan sonra profesyonel gider tıkanıklığı açma hizmetini veriyoruz..

Atık Su Gider Borusu Görüntüleme

Atık gider su tesisatlarının içini, kamera ile kolayca görüntüleyebiliyoruz. Borunun içine saldığımız tıkanıklık açma kamerasıyla tıkanmaya neden olan cisimlerin raporları çıkarılır. Tıkanıklık açma makinesi ile tıkanan borunuzu açıyoruz. Hiç bir yeri kırmadan, tekrar tadilat gerektirmeden tıkanıklıkları açıyoruz. Çekmeköy tesisat olarak atık su sorunlarınıza çözüm bulabiliyoruz.