istanbul kombi tesisat

Hakkımızda

Sektörün öncü firmaları arasında hizmet veren İstanbul Kombi Tesisat bu alanda en iyi hizmeti sizlere ulaştırıyor.

Güven veren bir hizmet ile İstanbul Kombi Tesisat olarak profesyonellikten ödün vermeden hizmet ulaştırmaya dikkat ediyoruz. Bunun için de müşteri memnuniyetini ilke ederek, ihtiyaç duyulan her türlü hizmete karşılık vermeye çalışıyoruz.

Misyonumuz

Şimdiye kadar sunduğumuz hizmetlerde piyasanın en ileri gelenleri arasında olmaya dikkat ettik. Bunun için hem kurumsallık hem de profesyonellikten ödün vermedik. Başarılı bir ekip ile çalışmanın, bu alanda uzman olan kişiler ile sizlere ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Kombi arıza, petek temizliğinin yapılması gibi aklınıza gelebilecek tesisat alanında en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Sağlığınız ve güvenliğiniz için önemli ve gerekli ne varsa, hizmet alarak ulaşabilirsiniz. Güvenlikten ödün verilmeyen bu hizmet, size en iyi şekilde sunuluyor.

Ekip üyelerinin başarısı

Müşteri memnuniyeti

Taleplere %100 yanıt

İletişim ve hizmetin kalitesi

Gibi aklınıza gelebilecek her alanda en iyi şekilde hizmet sunulmaya devam ediliyor. Su kaçağı tespiti konusunda da sunduğumuz hizmetinden profesyonelliğini gözler önüne seriyoruz. Hem kısa sürede işlemlerin yapılmasını hem de bunun en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlayacak şekilde hareket ediyor olduğumuzdan, sorun yaşamadan hizmet alacaksınız.

Vizyonumuz

Her zaman daha iyisi ve müşteri memnuniyetinin zirvede olması gibi belirlemiş olduğumuz stratejiler, bu alanda sorunsuz şekilde hizmet alınmasını sağlar. Bunun için direkt olarak vizyonumuz bu alanda sunduğumuz hizmeti hem en iyi hale getirmek hem de bu en iyi hali ile en çok kişiye ulaştırmak. Sunulan hizmetin Çekmeköy tesisat ve diğer lokasyonlar için aranan bir hizmet olması bizim için önemli. Çok daha fazla kişiye ulaşmak, hizmeti geniş çapta sunmak hedeflerimiz arasında.