tesisatci

Tesisat İşleri

İçerisine girdiğimiz soğuk kış aylarında kombi bakımı hayati bir önem kazanmış durumdadır. Firmamız bu konuda en büyük yardımcınız olacaktır.

Periyodik Kombi Bakımı

Kombilerin verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Zira kombilerin içerisinde zamanla çok sayıda kir birikmektedir. Bu kirler ise kombin verimli bir şekilde çalışmasını engellemektedir. Bu tür bir sorunla karşılaşmamak için kombi servisi olarak bizleri arayabilirsiniz.

Petek Temizliği

Doğalgaz tesisatı içerisinde önemli unsurlardan birisi de peteklerdir. Petekler içerisinde biriken hava ve kirler verimli bir şekilde çalışmayı engellemektedir. Bu durum elde edeceğiniz verimi düşürdüğü gibi aynı zamanda kombinizin ömrünü de kısaltmaktadır. Dolayısıyla petek temizliğini düzenli olarak yaptırmalısınız. Hem kış aylarından önce hem de kış ayları sona erdikten sonra peteklerin temizlenmesi son derece önemlidir.

Petek temizleme için firmamızı aramanız durumunda personellerimiz adresinize gelmekte ve kısa süre içerisinde temizlik işlemlerini tamamlamaktadır. Sizler de 7/24 firmamızı arayarak bu hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Güvenlik Önlemleri

Doğalgaz tesisatı bakımları ve tamirleri ile asıl amaçlanan konulardan birisi güvenliği had safhada sağlamaktır. Aksi takdirde büyük güvenlik sorunları yaşanabilir ve bu sorunlar ölümle dahi sonuçlanabilir.

Sizler de kombi arıza uyarılarıyla karşılaştığınızda bu konuyu göz önünde bulundurarak firmamızı aramalısınız. Deneyimli ve eğitimli ustalarımız en kısa sürede adresinize gelerek kombi arızalarını giderecektir. Firmamız gerekli tüm izinleri almış bir şekilde faaliyet göstermektedir. Dolayısıyla sizler de güvenle firmamızı arayabilir ve hizmet alabilirsiniz. en acil durumlarda dahi personellerimiz hemen adresinize gelecektir. Tüm bu hizmetleri en uygun fiyatlarla temin edecek olmanız da en önemli avantajlardan birisidir. Firmamızın ödeme konusunda da sizlere pek çok kolaylıklar sağlayacağını da hatırlatalım.