Radyatör Petek Temizliği

Kullanım senesine bağlı olarak radyatörler üzerinde belirli sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durum tesisat sistemlerinde ısınma sorunlarına neden olabilir

Isı sirkülasyonunun doğru şekilde yapılamamasından kaynaklanan ısı sorunları petek temizleme zamanının geldiğini gösterir. Firmamız bu tür sorunlara teknolojik çözümleriyle müdahale edebiliyor. Sizde radyatör ve petek temizliği, konusunda profesyonel bir firma arıyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.

Konut ve işyerlerinde bulunan kalorifer sistemleri bazı dönemlerde sorun gösterebilir. Bu problemlerin en başında ise radyatörler gelir. Bu da yüksek derecede enerji harcanmasına neden olabilir. Radyatör ve su tesisatı konusunda firmamız en doğru müdahalelerde bulunarak ısınma sorunlarınızın tamamlanmasını sağlar. Konut ve işyerlerinde kullanılan kalorifer sistemlerinize anında müdahale de bulunuyoruz.

Petek Temizliği

Isıtma sistemlerinde ortaya çıkan kir birikimi verimli şekilde bu sistemlerden yararlanmanızın önüne geçer. Doğalgaz tesisatı ve peteklerde ortaya çıkan kir kalorifer sistemlerinde farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için profesyonel şirketlerden destek alınması gerekir. Radyatör ve petek temizliği konusunda destek veren firmamız uzman ekipleri sayesinde müdahalelerini en doğru şekilde yapabiliyor. Radyatör ve petek temizliği yapan firmamızı tercih ederek sizde peteklerinizi kolayca temizletebilirsiniz.

Radyatör Temizliği

Evinizde ısınma sorunları karşı karşıyla kaldığınız zaman hemen bizleri arayabilirsiniz. Radyatör ve petek temizliği işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayan firmamız kalorifer sisteminin temizliğini profesyonel şekilde gerçekleştiriyor. Radyatör ve petek temizliği sırasında kimyasallar kullanılarak sistem üzerinde bulunan kireç ve tortulardan kurtulmanızı sağlıyoruz. Kalorifer sistemi konut içerisinde en sık kullanılan sistemlerden bir tanesidir. Bu sistem içerisinde sıcaklık mekanın her alanına eşit derecede dağıtılmasını sağlayabilirsiniz. Radyatör ve peteklerin sorunsuz şekilde hizmet vermesi için her yıl bakım yapılması gerekir. Petek temizleme firmamız peteklerinizde yaşanılan tortu ve bakteri sorunlarını kolayca çözebilmektedir.